az orlandói medence egy egész éves üzemeltetésre tervezett medence. az úszási szezon után nem kell szétszedni és megtisztítani, hanem elég, ha megfelelően téliesíti, majd a következő évben, az úszási szezon előtt újra téliesíti, és újra használni kezdi. mindenki élvezheti az úszást a saját nagy mede.